A opět přišel Mikuláš

Mikuláš 2015

Rok utekl jako voda a před námi je adventní čas okořeněný Mikulášskou nadílkou. I letos si na naše děti vzpomněla firma Ilos a pozvala je na setkání s Mikulášem.

Děti se na setkání moc těšily, ale už cestou se u některých objevovaly příznaky nečistého svědomí - nervozita, šimrání v bříšku, strach. „Teto, a Mikuláš s čertem opravdu všechno o nás ví?“

V Ilosu na děti čekala celá Mikulášská rodina - Sám velký Mikuláš s paní Mikulášovou, anděl s velkou knihou hříchů a dobrých skutků a nechyběl ani velký čert. Děti brzy zjistily, že v knize jsou opravdu zapsány jejich hříchy a raději se vykoupily písničkou nebo básničkou. Odměnou jim byla Mikulášova taška plná dobrot.

Po uvolnění všech emocí bylo pro všechny připraveno skvělé občerstvení a děti se do něj opravdu s chutí pustily. Vybíraly si cukroví, ovoce, ořechy, párky v rohlíku, sekanou v housce, velký výběr teplých a studených nápojů - prostě byly v Mikulášově ráji.

Rádi bychom moc poděkovali za pozvání a krásný program. Děti si odnesly mimo plných bříšek nádherný zážitek. Děkujeme všem, kdo se na tomto odpoledni podíleli a přejeme vám krásné vánoční svátky a v novém roce hodně štěstí a zdraví.

 

 

                                                             Děti a zaměstnanci Dětského domova v Aši

Souvisejicí galerie